EP3SL110F1152C4LN
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL110F1152C4LN Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3SL110F1152C4LN
Valmistaja / merkki: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuotteen Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
lomakkeissa: 1.EP3SL110F1152C4LN.pdf2.EP3SL110F1152C4LN.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 45 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 45 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
24 pcs
  • Viesti
EP3SL110F1152C4LN: n tekniset tiedot
Osa numero EP3SL110F1152C4LN Valmistaja Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 45 pcs Tietolomake 1.EP3SL110F1152C4LN.pdf2.EP3SL110F1152C4LN.pdf
Jännite - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Yhteensä RAM Bits 4992000
Toimittaja Device Package 1152-FBGA (35x35) Sarja Stratix® III L
Pakkaus / Case 1152-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila 0°C ~ 85°C (TJ)