EP3SL150F1152I4L
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL150F1152I4L Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3SL150F1152I4L
Valmistaja / merkki: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuotteen Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA
lomakkeissa: 1.EP3SL150F1152I4L.pdf2.EP3SL150F1152I4L.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 17 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 17 pcs
  • Viesti
EP3SL150F1152I4L: n tekniset tiedot
Osa numero EP3SL150F1152I4L Valmistaja Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152FBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 17 pcs Tietolomake 1.EP3SL150F1152I4L.pdf2.EP3SL150F1152I4L.pdf
Jännite - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Yhteensä RAM Bits 6543360
Toimittaja Device Package 1152-FBGA (35x35) Sarja Stratix® III L
Pakkaus / Case 1152-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila -40°C ~ 100°C (TJ)