EP3SL340H1152C2
Altera (Intel® Programmable Solutions Group)Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
EP3SL340H1152C2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: EP3SL340H1152C2
Valmistaja / merkki: Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Tuotteen Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152HBGA
lomakkeissa: 1.EP3SL340H1152C2.pdf2.EP3SL340H1152C2.pdf
RoHs-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Varaston kunto 4 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 4 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
21 pcs
  • Viesti
EP3SL340H1152C2: n tekniset tiedot
Osa numero EP3SL340H1152C2 Valmistaja Altera (Intel® Programmable Solutions Group)
Kuvaus IC FPGA 744 I/O 1152HBGA Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 4 pcs Tietolomake 1.EP3SL340H1152C2.pdf2.EP3SL340H1152C2.pdf
Jännite - Supply 0.86 V ~ 1.15 V Yhteensä RAM Bits 18822144
Toimittaja Device Package 1152-HBGA (40x40) Sarja Stratix® III L
Pakkaus / Case 1152-BBGA, FCBGA Käyttölämpötila 0°C ~ 85°C (TJ)