BLL1SSL08039XW
Amphenol PcdAmphenol Pcd
Amphenol Pcd
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BLL1SSL08039XW
Valmistaja / merkki: Amphenol Pcd
Tuotteen Kuvaus CONN BACKSHELL BAND SZ 8 OLIVE
lomakkeissa: BLL1SSL08039XW.pdf
  • Viesti
BLL1SSL08039XW: n tekniset tiedot
Osa numero BLL1SSL08039XW Valmistaja Amphenol Pcd
Kuvaus CONN BACKSHELL BAND SZ 8 OLIVE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 2891 pcs Tietolomake BLL1SSL08039XW.pdf
Tyyppi Backshell, Banding thread Size -
suojaus Shielded Shell Size - Insert 8
Sarja AlumaLight plating Cadmium
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
materiaali Aluminum Alloy Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
Tulosuoja - sisältää 1 pc - 1 Backshell
For Use With / Oheistuotteet MIL-DTL-38999 Series III, IV ominaisuudet Self Locking
Halkaisija - Ulkopuolella 0.803" (20.40mm) Yksityiskohtainen kuvaus Olive Drab Connector Backshell, Banding 8
Väri Olive Drab kaapeli Opening 0.252" (6.40mm)