BLM8G0710S-60PBY
AmpleonAmpleon
BLM8G0710S-60PBY Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BLM8G0710S-60PBY
Valmistaja / merkki: Ampleon
Tuotteen Kuvaus RF FET LDMOS 65V 36.2DB SOT12112
lomakkeissa: BLM8G0710S-60PBY.pdf
RoHs-tila Lyijyttömät vapautukset vapauttamalla / RoHS-direktiivin mukaisesti
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Viesti
BLM8G0710S-60PBY: n tekniset tiedot
Osa numero BLM8G0710S-60PBY Valmistaja Ampleon
Kuvaus RF FET LDMOS 65V 36.2DB SOT12112 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijyttömät vapautukset vapauttamalla / RoHS-direktiivin mukaisesti
Saatavana oleva määrä 2107 pcs Tietolomake BLM8G0710S-60PBY.pdf
Jännite - Testi 28V Jännite - Rated 65V
transistori tyyppi LDMOS (Dual) Sarja -
Virta - Output 6W Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case SOT-1211-2 Muut nimet 1603-1045-1
Noise Kuva - Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption Saada 36.2dB
Taajuus 957.5MHz Yksityiskohtainen kuvaus RF Mosfet LDMOS (Dual) 28V 60mA 957.5MHz 36.2dB 6W
Nykyinen arvostelu - Nykyinen - Testi 60mA