125LS18-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 125LS18-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.018UF 400VAC Y5V RDL
lomakkeissa: 125LS18-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
125LS18-R: n tekniset tiedot
Osa numero 125LS18-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 0.018UF 400VAC Y5V RDL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 63886 pcs Tietolomake 125LS18-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5V (F)
Koko / Dimension 0.791" Dia (20.10mm) Sarja Cera-Mite 125L
Arvioinnit X1, Y4 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.917" (23.30mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.018µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5V (F) Radial, Disc kapasitanssi 0.018µF