30LVS15JB-R
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 30LVS15JB-R
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL
lomakkeissa: 30LVS15JB-R.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
30LVS15JB-R: n tekniset tiedot
Osa numero 30LVS15JB-R Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 0.015UF 400VAC Y5U RDL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 47144 pcs Tietolomake 30LVS15JB-R.pdf
Jännite - Rated 400VAC Toleranssi ±20%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin Y5U (E)
Koko / Dimension 0.902" Dia (22.91mm) Sarja Cera-Mite 30LVS
Arvioinnit X1, Y2 Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -30°C ~ 125°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.374" (9.50mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 1.028" (26.10mm)
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 0.015µF ±20% 400VAC Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc kapasitanssi 0.015µF