562REF102AE221KC09
Angstrohm / VishayAngstrohm / Vishay
Angstrohm / Vishay
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 562REF102AE221KC09
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 220PF 1KV RADIAL
lomakkeissa:
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
562REF102AE221KC09: n tekniset tiedot
Osa numero 562REF102AE221KC09 Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 220PF 1KV RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 335325 pcs Tietolomake
Jännite - Rated 1000V (1kV) Toleranssi ±10%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin -
Koko / Dimension - Sarja Cera-Mite 562R
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
ominaisuudet - Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 220pF ±10% 1000V (1kV) Ceramic Capacitor Radial, Disc kapasitanssi 220pF