564R2DF0Q68
Tuote-esittely
Osa numero: 564R2DF0Q68
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP CER 68PF 2KV N2000 RADIAL
lomakkeissa: 564R2DF0Q68.pdf
  • Viesti
564R2DF0Q68: n tekniset tiedot
Osa numero 564R2DF0Q68 Valmistaja Angstrohm / Vishay
Kuvaus CAP CER 68PF 2KV N2000 RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 276492 pcs Tietolomake 564R2DF0Q68.pdf
Jännite - Rated 2000V (2kV) Toleranssi ±5%
Paksuus (Max) - lämpötila kerroin N2000
Koko / Dimension 0.291" Dia (7.40mm) Sarja Cera-Mite 564R
Arvioinnit - Pakkaus Bulk
Pakkaus / Case Radial, Disc Käyttölämpötila -25°C ~ 105°C
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Style Straight Lead Spacing 0.252" (6.40mm)
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 0.480" (12.20mm)
ominaisuudet Low Dissipation Factor Epäonnistumisprosentti -
Yksityiskohtainen kuvaus 68pF ±5% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor N2000 Radial, Disc kapasitanssi 68pF