BFC236845563
Vishay BC ComponentsVishay BC Components
Vishay BC Components
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BFC236845563
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD
lomakkeissa: BFC236845563.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
BFC236845563: n tekniset tiedot
Osa numero BFC236845563 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 303242 pcs Tietolomake BFC236845563.pdf
Voltage Rating - DC 160V Toleranssi 0.056µF
päättyminen PC Pins Surface Mount Land Koko 0.394" (10.00mm)
Koko / Dimension 0.492" L x 0.181" W (12.50mm x 4.60mm) Sarja MKT368
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Polarisaatio Radial Muut nimet 222236845563
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BFC236845563
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.532" (13.50mm)
ominaisuudet Long Life Laajennettu kuvaus 0.056µF ±10% Film Capacitor 160V 250V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±10% Dielectric Halkaisija Polyester, Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC RAD Nykyinen - Vuoto 250V