BFC2373FF564MF
Tuote-esittely
Osa numero: BFC2373FF564MF
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL
lomakkeissa: BFC2373FF564MF.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
BFC2373FF564MF: n tekniset tiedot
Osa numero BFC2373FF564MF Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 114324 pcs Tietolomake BFC2373FF564MF.pdf
Voltage Rating - DC 100V Toleranssi 0.56µF
päättyminen PC Pins Surface Mount Land Koko 0.591" (15.00mm)
Koko / Dimension 0.689" L x 0.236" W (17.50mm x 6.00mm) Sarja MKT373M
RoHS-tila Bulk Ripple Current - matala taajuus General Purpose
Polarisaatio Radial Muut nimet 2222373FF564MF
Käyttölämpötila -55°C ~ 105°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BFC2373FF564MF
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.472" (12.00mm)
ominaisuudet Long Life Laajennettu kuvaus 0.56µF ±5% Film Capacitor 100V 400V Polyester, Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Dielectric Halkaisija Polyester, Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.56UF 5% 400VDC RADIAL Nykyinen - Vuoto 400V