BFC237965124
Tuote-esittely
Osa numero: BFC237965124
Valmistaja / merkki: Angstrohm / Vishay
Tuotteen Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL
lomakkeissa: BFC237965124.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
550 pcs
  • Viesti
BFC237965124: n tekniset tiedot
Osa numero BFC237965124 Valmistaja Vishay BC Components
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 33571 pcs Tietolomake BFC237965124.pdf
Voltage Rating - DC 220V Toleranssi 0.12µF
päättyminen PC Pins Surface Mount Land Koko 0.886" (22.50mm)
Koko / Dimension 1.024" L x 0.236" W (26.00mm x 6.00mm) Sarja MKP379
RoHS-tila Tape & Reel (TR) Ripple Current - matala taajuus High Pulse, DV/DT
Polarisaatio Radial Muut nimet 222237965124
Käyttölämpötila -55°C ~ 85°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BFC237965124
Lifetime @ Temp. - Korkeus - Istuva (Max) 0.610" (15.50mm)
ominaisuudet Long Life Laajennettu kuvaus 0.12µF ±5% Film Capacitor 220V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% Dielectric Halkaisija Polypropylene (PP), Metallized
Kuvaus CAP FILM 0.12UF 5% 630VDC RADIAL Nykyinen - Vuoto 630V