OP1663000000G
Anytek (Amphenol Anytek)Anytek (Amphenol Anytek)
Anytek (Amphenol Anytek)
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: OP1663000000G
Valmistaja / merkki: Anytek (Amphenol Anytek)
Tuotteen Kuvaus TERM BLOCK HDR 16POS VERT 8MM
lomakkeissa: OP1663000000G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
OP1663000000G: n tekniset tiedot
Osa numero OP1663000000G Valmistaja Anytek (Amphenol Anytek)
Kuvaus TERM BLOCK HDR 16POS VERT 8MM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 174929 pcs Tietolomake OP1663000000G.pdf
Johdinsiteen pituus - Wire Gauge tai Range - mm² -
Wire Gauge tai Range - AWG - Jännite - UL 300V
Tyyppi Header, Male Pins, Unshrouded Vääntömomentti - Ruuvi -
päättyminen Style Solder Sarja OP
ruuvi Koko - Positiot Per Level 16
Plug Wire Entry - Piki 0.315" (8.00mm)
Pakkaus Bulk Muut nimet OP16630000J0G
OP16630000J0G-ND
Käyttölämpötila -40°C ~ 115°C Joitakin paikkoja 16
Lukumäärä tasot 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Eristyskorkeus 0.079" (2.00mm)
Tulosuoja - Kotelon materiaali Thermoplastic
header Suunta Vertical ominaisuudet -
Yksityiskohtainen kuvaus 16 Position Terminal Block Header, Male Pins, Unshrouded 0.315" (8.00mm) Vertical Through Hole Nykyinen - UL 10A
Nykyinen - IEC - Ota vastatuksen pituus 0.075" (1.90mm)
Ota yhteys matkatavaraan Tin Yhteydenotto Material Brass
Väri -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
OP168FA
OP168FA
valmistajat: Optek Technology / TT Electronics
Kuvaus: EMITTER IR 935NM 50MA RADIAL
Varastossa: 99491 pcs
ladata: OP168FA.pdf
RFQ
OP165B
OP165B
Kuvaus: EMITTER IR 935NM 50MA T-1
Varastossa: 108808 pcs
ladata: OP165B.pdf
RFQ
OP165D
OP165D
ladata: OP165D.pdf
OP166B
OP166B
ladata: OP166B.pdf
OP165C
OP165C
ladata: OP165C.pdf
OP166C
OP166C
ladata: OP166C.pdf
OP165A
OP165A
ladata: OP165A.pdf
OP1642000000G
OP1642000000G
valmistajat: Anytek (Amphenol Anytek)
Kuvaus: TERM BLOCK HDR 16POS VERT 3.81MM
ladata: OP1642000000G.pdf
OP166A
OP166A
ladata: OP166A.pdf
OP166D
OP166D
ladata: OP166D.pdf
OP165W
OP165W
ladata: OP165W.pdf
OP166W
OP166W
ladata: OP166W.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna