PA10M/883
Apex MicrotechnologyApex Microtechnology
PA10M/883 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PA10M/883
Valmistaja / merkki: Apex Microtechnology
Tuotteen Kuvaus IC OPAMP POWER 4MHZ TO3-8
lomakkeissa: 1.PA10M/883.pdf2.PA10M/883.pdf
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Varaston kunto 262 pcs stock
Lähetys Hong Kong
Lähetysreitti DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 262 pcs
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
  • Viesti
PA10M/883: n tekniset tiedot
Osa numero PA10M/883 Valmistaja Apex Microtechnology
Kuvaus IC OPAMP POWER 4MHZ TO3-8 Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 262 pcs Tietolomake 1.PA10M/883.pdf2.PA10M/883.pdf
Jännitteen syöttö, Single / Dual (±) 20 V ~ 90 V, ±10 V ~ 45 V Jännite - Input Offset 2mV
Toimittaja Device Package TO-3-8 Muutosnopeus 3 V/µs
Sarja Apex Precision Power® Pakkaus Tube
Pakkaus / Case TO-3-8 lähtö Tyyppi -
Muut nimet 5962-9082801HXA
598-2151-5-ND
PA10M/883-ND
Käyttölämpötila -55°C ~ 125°C
Lukumäärä Circuits 1 Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant
Gain Kaistanleveys Tuote 4MHz Yksityiskohtainen kuvaus Power Amplifier 1 Circuit TO-3-8
Nykyinen - Supply 15mA Nykyinen - Tuotos / kanava 5A
Nykyinen - Input Bias 12nA Perusosan osanumero PA10
vahvistin Tyyppi Power
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
PA1066NL
PA1066NL
valmistajat: Pulse Electronics Corporation
Kuvaus: PULSE XFMR 137UH
Varastossa: 26045 pcs
ladata: PA1066NL.pdf
RFQ
PA107DP
PA107DP
valmistajat: Apex Microtechnology
Kuvaus: IC OPAMP POWER 180MHZ 12SIP
Varastossa: 313 pcs
ladata: PA107DP.pdf
RFQ
PA10A
PA10A
Kuvaus: IC OPAMP POWER 4MHZ TO3-8