PW172KB1503B01
Ault / SL PowerAult / SL Power
PW172KB1503B01 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: PW172KB1503B01
Valmistaja / merkki: Ault / SL Power
Tuotteen Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
lomakkeissa: 1.PW172KB1503B01.pdf2.PW172KB1503B01.pdf
  • Viesti
PW172KB1503B01: n tekniset tiedot
Osa numero PW172KB1503B01 Valmistaja Ault / SL Power
Kuvaus AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5169 pcs Tietolomake 1.PW172KB1503B01.pdf2.PW172KB1503B01.pdf
Paino - Voltage - lähtö 15V
Jännite - Input 100 ~ 240 VAC Koko / Dimension 3.27" L x 1.85" W x 1.50" H (83.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
Sarja PW172KB (15-19W) Region Käytössä North America
Virta (wattia) 18W Polarisaatio Positive Center
Ulostuloliitin Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm Käyttölämpötila 0°C ~ 40°C
Ei kuormaa virrankulutusta 500mW (Max) Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant
muoto Wall Mount tehokkuus Level IV
Yksityiskohtainen kuvaus 15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Fixed Blade, Multi-Blade (Sold Separately) Input Nykyinen - Output (Max) 1.2A
Johdon pituus 70.9" (1.80m) Hyväksynnät CE, cULus