VSP12010
B&K PrecisionB&K Precision
VSP12010 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: VSP12010
Valmistaja / merkki: B&K Precision
Tuotteen Kuvaus POWER SPLY SWITCH 120V 10A RS232
lomakkeissa: 1.VSP12010.pdf2.VSP12010.pdf
RoHs-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
  • Viesti
VSP12010: n tekniset tiedot
Osa numero VSP12010 Valmistaja B&K Precision
Kuvaus POWER SPLY SWITCH 120V 10A RS232 Lyijytön tila / RoHS-tila Ei sovellettavissa / Ei sovellettavissa
Saatavana oleva määrä 6886 pcs Tietolomake 1.VSP12010.pdf2.VSP12010.pdf
Paino 14 lbs (6.4kg) Jännitteen säätö - Load 0.001
Jännitteen säätö - Line 0.001 Jännite - Supply 95 ~ 264VAC
Voltage - lähtö 0 ~ 120VAC Tyyppi Rack Mount (AC to DC)
Koko / Dimension 18.000" L x 19.000" W x 1.750" H (457.20mm x 482.60mm x 44.45mm) Sarja VSP
väre 20mV rms Virta (wattia) 1200W
Muut nimet BKVSP12010
VSP12010ODI
Lukumäärä Lähdöt 1
Merkkien määrä 3 (2) Lyijytön tila / RoHS-tila Not applicable / Not applicable
ominaisuudet Programmable, RS232 Port, Switching näytön tyyppi LED
Yksityiskohtainen kuvaus 0 ~ 120VAC Output Rack Mount (AC to DC) Power Supply LED 0 ~ 10A Output 1200W Features Programmable, RS232 Port, Switching Nykyinen asetus - Load 0.001
Nykyinen asetus - Line 0.001 Nykyinen - Tuotos 0 ~ 10A
Tarkkuus - volttimittari; Ampeerimittari 0.2% + 3 digits