BZT55C75-GS18
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZT55C75-GS18 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZT55C75-GS18
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 75V 500MW SOD80
lomakkeissa: BZT55C75-GS18.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
10000 pcs
  • Viesti
BZT55C75-GS18: n tekniset tiedot
Osa numero BZT55C75-GS18 Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE ZENER 75V 500MW SOD80 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3838779 pcs Tietolomake BZT55C75-GS18.pdf
Jännite - Isolation 250 Ohm Jännite - Breakdown SOD-80 QuadroMELF
Sarja Automotive, AEC-Q101 RoHS-tila Tape & Reel (TR)
Virta - Max 500mW Polarisaatio SOD-80 Variant
Käyttölämpötila -65°C ~ 175°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BZT55C75-GS18
Impedanssi (Max) (Zzt) 75V Laajennettu kuvaus Zener Diode 500mW ±5% Surface Mount SOD-80 QuadroMELF
ESR (Equivalent Series Resistance) ±5% diodikonfiguraatiolla 100nA @ 56V
Kuvaus DIODE ZENER 75V 500MW SOD80 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr 1.5V @ 200mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
BZT55C8V2 L1G
BZT55C8V2 L1G
valmistajat: TSC (Taiwan Semiconductor)
Kuvaus: DIODE ZENER 8.2V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3441501 pcs
ladata: BZT55C8V2 L1G.pdf
RFQ
BZT55C7V5 L1G
BZT55C7V5 L1G
Kuvaus: DIODE ZENER 7.5V 500MW MINI MELF
Varastossa: 3605456 pcs
ladata: BZT55C7V5 L1G.pdf
RFQ
BZT55C8V2 L0G
BZT55C8V2 L0G
ladata: BZT55C8V2 L0G.pdf
BZT55C75 L0G
BZT55C75 L0G