BZX85B4V7-TAP
Vishay Semiconductor Diodes Division
BZX85B4V7-TAP Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: BZX85B4V7-TAP
Valmistaja / merkki: Vishay Semiconductor Diodes Division
Tuotteen Kuvaus DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41
lomakkeissa: BZX85B4V7-TAP.pdf
  • Viesti
BZX85B4V7-TAP: n tekniset tiedot
Osa numero BZX85B4V7-TAP Valmistaja Vishay Semiconductor Diodes Division
Kuvaus DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 1627608 pcs Tietolomake BZX85B4V7-TAP.pdf
Jännite - Isolation 13 Ohm Jännite - Breakdown DO-41
Sarja Automotive, AEC-Q101 RoHS-tila Tape & Box (TB)
Virta - Max 1.3W Polarisaatio DO-204AL, DO-41, Axial
Käyttölämpötila -55°C ~ 175°C Asennustyyppi Through Hole
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Valmistajan osanumero BZX85B4V7-TAP
Impedanssi (Max) (Zzt) 4.7V Laajennettu kuvaus Zener Diode 1.3W ±2% Through Hole DO-41
ESR (Equivalent Series Resistance) ±2% diodikonfiguraatiolla 3µA @ 1V
Kuvaus DIODE ZENER 4.7V 1.3W DO41 Nykyinen - Käänteinen Vuoto @ Vr -