0ZCB0010FF2E
BelBel
0ZCB0010FF2E Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: 0ZCB0010FF2E
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210
lomakkeissa: 0ZCB0010FF2E.pdf
  • Viesti
0ZCB0010FF2E: n tekniset tiedot
Osa numero 0ZCB0010FF2E Valmistaja Bel
Kuvaus PTC RESET FUSE 60V 100MA 1210 Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3011 pcs Tietolomake 0ZCB0010FF2E.pdf
Jännite - Max 60V Tyyppi Polymeric
Aika Trip 1.5s Paksuus (Max) 0.045" (1.15mm)
Koko / Dimension 0.127" L x 0.102" W (3.22mm x 2.58mm) Sarja 0ZCB
Vastus - Post Trip (R1) (Max) 15 Ohms Resistance - Initial (Ri) (Min) 1.6 Ohms
Arvioinnit - Pakkaus Cut Tape (CT)
Pakkaus / Case 1210 (3225 Metric) Muut nimet 507-1486-1
Käyttölämpötila -40°C ~ 85°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 2A (4 Weeks) Lead Spacing -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) -
Yksityiskohtainen kuvaus Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 100mA Ih Surface Mount 1210 (3225 Metric) Nykyinen - Trip (It) 250mA
Nykyinen - Max 10A Nykyinen - Hold (Ih) (Max) 100mA