ABC40-1012G
BelBel
ABC40-1012G Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: ABC40-1012G
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 40W
lomakkeissa: ABC40-1012G.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Viesti
ABC40-1012G: n tekniset tiedot
Osa numero ABC40-1012G Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 12V 40W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3862 pcs Tietolomake ABC40-1012G.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 12V
Jännite - Isolation 4.242kV Jännite - Input 90 ~ 264 VAC
Tyyppi Open Frame Koko / Dimension 4.00" L x 2.00" W x 1.20" H (101.6mm x 50.8mm x 30.5mm)
Sarja ABC40 Virta (wattia) 40W
Muut nimet 179-2566 Käyttölämpötila -20°C ~ 70°C (With Derating)
Lukumäärä Lähdöt 1 Asennustyyppi Chassis Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Vaadittu vähimmäiskuormitus No
tehokkuus 85% Yksityiskohtainen kuvaus Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 5.4A 90 ~ 264 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 5.4A Hyväksynnät -