DAMME15S
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAMME15S
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F SOD CLIN G50 ZINC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DAMME15S: n tekniset tiedot
Osa numero DAMME15S Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 15 F SOD CLIN G50 ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 2088 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen - Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja 1
Pakkaus - Muut nimet CDAMME15S
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Diallyl Phthalate (DAP), Glass Filled laippa Ominaisuus -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material Phosphor Bronze Yhteydenottolomake Machined
Yhteydenotto Finish Paksuus 50.0µin (1.27µm) Yhteydenotto Finish Gold
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri Green Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DAMME15S
DAMME15S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT
Varastossa: 4030 pcs
ladata: DAMME15S.pdf
RFQ
DAMME15SC
DAMME15SC
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS R/A SOLDER
Varastossa: 2732 pcs
ladata: DAMME15SC.pdf
RFQ
DAMME15PNMBF179AK52
DAMME15PNMBF179AK52
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT WW
ladata:
DAMME15PK87
DAMME15PK87
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS PNL MNT
ladata: DAMME15PK87.pdf
DAMME15SFA101
DAMME15SFA101
ladata: DAMME15SFA101.pdf
DAMME15SA101
DAMME15SA101
ladata: DAMME15SA101.pdf
DAMME15PZA101
DAMME15PZA101
Kuvaus: DSUB 15 M PCB STR CLIN G50 CAD
ladata:
DAMME15PR
DAMME15PR
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15POS R/A SOLDER
ladata: DAMME15PR.pdf
DAMME15SCF225
DAMME15SCF225
ladata: DAMME15SCF225.pdf
DAMME15PZ
DAMME15PZ
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 15P PNL MNT SLDR
ladata: DAMME15PZ.pdf
DAMME15SF
DAMME15SF
valmistajat: ITT Cannon, LLC
ladata: DAMME15SF.pdf
DAMME15SF179A
DAMME15SF179A
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 15POS PNL MNT WW
ladata: DAMME15SF179A.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna