DAUE15ST
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DAUE15ST
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 15 F CRIMP CLIN F0 TIN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Viesti
DAUE15ST: n tekniset tiedot
Osa numero DAUE15ST Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 15 F CRIMP CLIN F0 TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 5271 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Crimp Shell Size, Connector asettelu 2 (DA, A)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja D*U
Pakkaus - Muut nimet CDAUE15ST
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 15 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled laippa Ominaisuus Housing/Shell (Unthreaded)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 15 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal