DBE25SII
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DBE25SII
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 25 F SOD CLIN TIN G ZIN
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Viesti
DBE25SII: n tekniset tiedot
Osa numero DBE25SII Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 25 F SOD CLIN TIN G ZIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 8208 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 3 (DB, B)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Yellow Chromate Plated Zinc Sarja BASIC® D
Pakkaus - Muut nimet CDBE25SII
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 25 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali Polyester, Glass Filled laippa Ominaisuus Cable Side (4-40)
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 25 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal