DCMMF37S
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMMF37S
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 37 F SOD FLOA G50 ZINC
lomakkeissa:
RoHs-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Viesti
DCMMF37S: n tekniset tiedot
Osa numero DCMMF37S Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 37 F SOD FLOA G50 ZINC Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1099 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen - Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish - Sarja -
Pakkaus - Muut nimet CDCMMF37S
Käyttölämpötila - Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi -
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus -
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
Kotelon materiaali - laippa Ominaisuus -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu - Yhteydenotto Tyyppi Signal
Yhteydenotto Material - Yhteydenottolomake -
Yhteydenotto Finish Paksuus - Yhteydenotto Finish -
Liitintyyppi Receptacle, Female Sockets liitin Style D-Sub
Väri - Backset-välilyönti -
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
DCMMF27W2S
DCMMF27W2S
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 27POS PNL MNT
Varastossa: 2358 pcs
ladata:
RFQ
DCMMF37SA101
DCMMF37SA101
valmistajat: Cannon
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT
Varastossa: 1617 pcs
ladata:
RFQ
DCMMF37SF179A
DCMMF37SF179A
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37POS PNL MNT WW
Varastossa: 963 pcs
DCMMF37PNM
DCMMF37PNM
Kuvaus: DCMMF37PNM
Varastossa: 478 pcs
DCMMF37SNMA101
DCMMF37SNMA101
Kuvaus: DCMMF37SNMA101
Varastossa: 225 pcs
DCMMF37PA101
DCMMF37PA101
Kuvaus: DCMMF37PA101
DCMMF37P
DCMMF37P
valmistajat: Cinch Connectivity Solutions
Kuvaus: DSUB 37 M SOD FLOA G50 ZINC
DCMMF37SNM
DCMMF37SNM
Varastossa: 214 pcs
Kuvaus: CONN D-SUB PLUG 37POS PNL MNT
DCMMF37SE
DCMMF37SE
Kuvaus: CONN D-SUB RCPT 37P PNL MNT SLDR
DCMMF37SZ
DCMMF37SZ
DCMMF37S
DCMMF37S
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna