DCMY37ST
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: DCMY37ST
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus DSUB 37 F SOD D FLOA G30 TIN
lomakkeissa:
50 pcs
100 pcs
  • Viesti
DCMY37ST: n tekniset tiedot
Osa numero DCMY37ST Valmistaja Bel
Kuvaus DSUB 37 F SOD D FLOA G30 TIN Lyijytön tila / RoHS-tila Sisältää lyijyä / RoHS-standardia
Saatavana oleva määrä 1284 pcs Tietolomake
lankatulkki - Voltage Rating -
päättyminen Solder Cup Shell Size, Connector asettelu 4 (DC, C)
Kuorimateriaali, Finish Steel, Tin Plated Sarja 1
Pakkaus - Muut nimet CDCMY37ST
Käyttölämpötila -65°C ~ 125°C Rivien 2
Joitakin paikkoja 37 Asennustyyppi Free Hanging (In-Line)
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali Paloluokitus UL94 V-0
Lyijytön tila / RoHS-tila Contains lead / RoHS non-compliant Tulosuoja -
ominaisuudet - Yksityiskohtainen kuvaus 37 Position D-Sub Receptacle, Female Sockets Connector
Nykyinen arvostelu 5A Yhteydenotto Tyyppi Signal