FMP25.48G
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: FMP25.48G
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 2500W
lomakkeissa: FMP25.48G.pdf
  • Viesti
FMP25.48G: n tekniset tiedot
Osa numero FMP25.48G Valmistaja Bel
Kuvaus AC/DC CONVERTER 48V 2500W Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 3768 pcs Tietolomake FMP25.48G.pdf
Jännite - Tuotos 4 - Jännite - Tuotos 3 -
Jännite - Tuotos 2 - Jännite - Tuotos 1 48V
Jännite - Isolation 4kV Jännite - Input 100 ~ 240 VAC
Tyyppi Front End Koko / Dimension 13.98" L x 4.21" W x 1.61" H (355.0mm x 107.0mm x 41.0mm)
Sarja - Virta (wattia) 2500W
Käyttölämpötila -40°C ~ 75°C (With Derating) Lukumäärä Lähdöt 1
Asennustyyppi Rack Mount Vaadittu vähimmäiskuormitus -
tehokkuus 92% Yksityiskohtainen kuvaus Front End AC DC Converter 1 Output 48V 52A 100 ~ 240 VAC Input
Nykyinen - Output (Max) 52A Hyväksynnät -