LP-24-2000
BelBel
LP-24-2000 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: LP-24-2000
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE
lomakkeissa: 1.LP-24-2000.pdf2.LP-24-2000.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Viesti
LP-24-2000: n tekniset tiedot
Osa numero LP-24-2000 Valmistaja Bel
Kuvaus XFRMR SEMI-TORO 48VA THRU HOLE Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 5516 pcs Tietolomake 1.LP-24-2000.pdf2.LP-24-2000.pdf
Paino 1.4 lbs (635g) Jännite - Toissijainen (Full Load) Parallel 12V, Series 24V
Jännite - Ensisijainen 115V, 230V Jännite - Isolation 1500Vrms
Tyyppi Semi-Toroidal päättyminen Style PC Pin
Koko / Dimension 79.20mm L x 63.50mm W Sarja LP
Toisiokäämin (s) Dual Ensiökäämin (s) Dual
Virta - Max 48 VA Muut nimet 595-1331
LP242000
Asennustyyppi Through Hole Kosteuden herkkyys (MSL) Not Applicable
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Korkeus - Istuva (Max) 34.90mm
Nykyinen - Output (Max) Parallel 4A, Series 2A keskus Tap No