SC104-101
BelBel
SC104-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC104-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM
lomakkeissa: SC104-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SC104-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC104-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.12A 344 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 302094 pcs Tietolomake SC104-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.406" L x 0.366" W (10.30mm x 9.30mm)
suojaus Unshielded Sarja SC104
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.169" (4.30mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Inductor 1.12A 344 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 344 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.12A
Nykyinen - värikylläisyys 740mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC102R7KT
SC102R7KT
valmistajat: AMP Connectors / TE Connectivity
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 410MA 1.4 OHM TH
Varastossa: 59459 pcs
ladata: SC102R7KT.pdf
RFQ
SC104-181
SC104-181
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 180UH 900MA 621 MOHM
Varastossa: 383572 pcs
ladata: SC104-181.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 120UH 1.05A 396 MOHM
ladata: SC104-121.pdf
SC102R2KT
SC102R2KT
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 460MA 1.1 OHM TH
ladata: SC102R2KT.pdf
SC10220KT
SC10220KT
Kuvaus: FIXED IND 22UH 280MA 3 OHM TH
ladata: SC10220KT.pdf
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.9A 70 MOHM SMD
Kuvaus: FIXED IND 12UH 3.1A 61 MOHM SMD
Kuvaus: FIXED IND 220UH 117MA 17 OHM TH
ladata: SC10221KT.pdf
Kuvaus: FIXED IND 150UH 980MA 544 MOHM
valmistajat: Signal Transformer
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3.5A 53 MOHM SMD
Kuvaus: FIXED IND 33UH 210MA 5.2 OHM TH
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2.7A 81 MOHM SMD
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna