SC10F-271
BelBel
SC10F-271 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC10F-271
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM
lomakkeissa: SC10F-271.pdf
  • Viesti
SC10F-271: n tekniset tiedot
Osa numero SC10F-271 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 270UH 840MA 840 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 252003 pcs Tietolomake SC10F-271.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±10%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.453" L x 0.382" W (11.50mm x 9.70mm)
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 270µH Korkeus - Istuva (Max) 0.197" (5.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 270µH Unshielded Wirewound Inductor 840mA 840 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 840 mOhm Max Nykyinen arvostelu 840mA
Nykyinen - värikylläisyys 600mA
Liittyvät tuotteet
SC10F-390
SC10F-390
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 39UH 2.2A 120 MOHM SMD
Varastossa: 247438 pcs
ladata: SC10F-390.pdf
RFQ
SC10F-152
SC10F-152
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 360MA 4.37 OHM
Varastossa: 266292 pcs
ladata: SC10F-152.pdf
RFQ
SC10F-181
SC10F-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 1.02A 530 MOHM
ladata: SC10F-181.pdf
SC10F-221
SC10F-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 920MA 600 MOHM
ladata: SC10F-221.pdf
SC10F-331
SC10F-331
Kuvaus: FIXED IND 330UH 780MA 1 OHM SMD
ladata: SC10F-331.pdf
SC10F-470
SC10F-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
ladata: SC10F-470.pdf
SC10F-330
SC10F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 2.4A 95 MOHM SMD
ladata: SC10F-330.pdf
SC10F-471
SC10F-471
Kuvaus: FIXED IND 470UH 640MA 1.25 OHM
ladata: SC10F-471.pdf
SC10F-391
SC10F-391
Kuvaus: FIXED IND 390UH 720MA 1.09 OHM
ladata: SC10F-391.pdf
SC10F-270
SC10F-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 2.6A 87 MOHM SMD
ladata: SC10F-270.pdf
SC10F-220
SC10F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3A 75 MOHM SMD
ladata: SC10F-220.pdf
SC10F-180
SC10F-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 3.4A 67 MOHM SMD
ladata: SC10F-180.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna