SC1206-R47
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC1206-R47
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM
lomakkeissa: SC1206-R47.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SC1206-R47: n tekniset tiedot
Osa numero SC1206-R47 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 470NH 1.08A 210 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 269989 pcs Tietolomake SC1206-R47.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.138" L x 0.071" W (3.50mm x 1.80mm)
suojaus Unshielded Sarja SC1206
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1MHz
induktanssi 470nH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 470nH Unshielded Wirewound Inductor 1.08A 210 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 210 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.08A
Nykyinen - värikylläisyys 700mA
Liittyvät tuotteet
SC1206-220
SC1206-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 250MA 3.9 OHM SMD
Varastossa: 359914 pcs
ladata: SC1206-220.pdf
RFQ
SC1206-R12
SC1206-R12
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 120NH 1.6A 112 MOHM
Varastossa: 310178 pcs
ladata: SC1206-R12.pdf
RFQ
SC1210-1R0
SC1210-1R0
Kuvaus: FIXED IND 1UH 1.25A 117 MOHM SMD
ladata: SC1210-1R0.pdf
SC120ULTRT
SC120ULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A 6MLPD
ladata: SC120ULTRT.pdf
SC1206-4R7
SC1206-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 580MA 845 MOHM
ladata: SC1206-4R7.pdf
Kuvaus: FIXED IND 10UH 700MA 572 MOHM
ladata: SC1210-100.pdf
Kuvaus: FIXED IND 100UH 220MA 4.55 OHM
SC1206-R22
SC1206-R22
Kuvaus: FIXED IND 220NH 1.35A 140 MOHM
ladata: SC1206-R22.pdf
Kuvaus: FIXED IND 22UH 560MA 923 MOHM
SC1206-2R2
SC1206-2R2
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 660MA 533 MOHM
ladata: SC1206-2R2.pdf
SC120SKTRT
SC120SKTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG BOOST ADJ/3.3V 0.9A SOT23
ladata: SC120SKTRT.pdf
Kuvaus: FIXED IND 47UH 150MA 10.4 OHM
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna