SC32B-331
BelBel
SC32B-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC32B-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD
lomakkeissa: SC32B-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC32B-331: n tekniset tiedot
Osa numero SC32B-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 180MA 7 OHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 219226 pcs Tietolomake SC32B-331.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.161" L x 0.157" W (4.10mm x 4.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SC32B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 180mA 7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 180mA
Nykyinen - värikylläisyys 125mA
Liittyvät tuotteet
SC32B-680
SC32B-680
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 68UH 400MA 1.45 OHM
Varastossa: 198391 pcs
ladata: SC32B-680.pdf
RFQ
SC32B-220
SC32B-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 740MA 470 MOHM
Varastossa: 231580 pcs
ladata: SC32B-220.pdf
RFQ
SC32B-820
SC32B-820
Kuvaus: FIXED IND 82UH 360MA 1.85 OHM
ladata: SC32B-820.pdf
SC32B-470
SC32B-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 450MA 970 MOHM
ladata: SC32B-470.pdf
SC32B-560
SC32B-560
Kuvaus: FIXED IND 56UH 430MA 1.25 OHM
ladata: SC32B-560.pdf
SC32B-221
SC32B-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 210MA 4.5 OHM
ladata: SC32B-221.pdf
SC32B-270
SC32B-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 680MA 660 MOHM
ladata: SC32B-270.pdf
SC32B-271
SC32B-271
Kuvaus: FIXED IND 270UH 200MA 6 OHM SMD
ladata: SC32B-271.pdf
SC32B-181
SC32B-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 230MA 3.9 OHM
ladata: SC32B-181.pdf
SC32B-390
SC32B-390
Kuvaus: FIXED IND 39UH 500MA 850 MOHM
ladata: SC32B-390.pdf
SC32B-391
SC32B-391
Kuvaus: FIXED IND 390UH 170MA 7.8 OHM
ladata: SC32B-391.pdf
SC32B-330
SC32B-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 580MA 760 MOHM
ladata: SC32B-330.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna