SC3308F-331
BelBel
SC3308F-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3308F-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM
lomakkeissa: SC3308F-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1200 pcs
  • Viesti
SC3308F-331: n tekniset tiedot
Osa numero SC3308F-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 380MA 2.7 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 210511 pcs Tietolomake SC3308F-331.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3308F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 380mA 2.7 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 2.7 Ohm Max Nykyinen arvostelu 380mA
Nykyinen - värikylläisyys 400mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC3308F-220
SC3308F-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.64A 230 MOHM
Varastossa: 202996 pcs
ladata: SC3308F-220.pdf
RFQ
SC3316C-101
SC3316C-101
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 100UH 610MA 924 MOHM
Varastossa: 225783 pcs
ladata: SC3316C-101.pdf
RFQ
SC3308F-470
SC3308F-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 1A 390 MOHM SMD
ladata: SC3308F-470.pdf
SC3308F-330
SC3308F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 1.3A 300 MOHM SMD
ladata: SC3308F-330.pdf
SC3308F-471
SC3308F-471
Kuvaus: FIXED IND 470UH 280MA 4 OHM SMD
ladata: SC3308F-471.pdf
SC3308F-151
SC3308F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 620MA 1.2 OHM
ladata: SC3308F-151.pdf
SC3308F-221
SC3308F-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 480MA 1.9 OHM
ladata: SC3308F-221.pdf
SC3308F-102
SC3308F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 180MA 8.4 OHM SMD
ladata: SC3308F-102.pdf
SC3308F-150
SC3308F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.1A 150 MOHM SMD
ladata: SC3308F-150.pdf
SC3308F-680
SC3308F-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 820MA 660 MOHM
ladata: SC3308F-680.pdf
SC3308F-681
SC3308F-681
Kuvaus: FIXED IND 680UH 240MA 5.3 OHM
ladata: SC3308F-681.pdf
SC3316C-100
SC3316C-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.34A 101 MOHM
ladata: SC3316C-100.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna