SC3316F-331
BelBel
SC3316F-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3316F-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM
lomakkeissa: SC3316F-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
800 pcs
  • Viesti
SC3316F-331: n tekniset tiedot
Osa numero SC3316F-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 680MA 1.02 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 303341 pcs Tietolomake SC3316F-331.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3316F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.205" (5.21mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 680mA 1.02 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.02 Ohm Max Nykyinen arvostelu 680mA
Nykyinen - värikylläisyys 600mA
Liittyvät tuotteet
SC3316F-330
SC3316F-330
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 33UH 2.1A 100 MOHM SMD
Varastossa: 246918 pcs
ladata: SC3316F-330.pdf
RFQ
SC3316F-1R0
SC3316F-1R0
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 1UH 9.8A 9 MOHM SMD
Varastossa: 270392 pcs
ladata: SC3316F-1R0.pdf
RFQ
SC3316F-471
SC3316F-471
Kuvaus: FIXED IND 470UH 600MA 1.27 OHM
ladata: SC3316F-471.pdf
SC3316F-221
SC3316F-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 800MA 610 MOHM
ladata: SC3316F-221.pdf
SC3316F-1R5
SC3316F-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 9.2A 10 MOHM SMD
ladata: SC3316F-1R5.pdf
SC3316F-680
SC3316F-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 1.5A 220 MOHM SMD
ladata: SC3316F-680.pdf
SC3316F-3R3
SC3316F-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 6.5A 15 MOHM SMD
ladata: SC3316F-3R3.pdf
SC3316F-470
SC3316F-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 1.8A 160 MOHM SMD
ladata: SC3316F-470.pdf
SC3316F-220
SC3316F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 2.7A 85 MOHM SMD
ladata: SC3316F-220.pdf
SC3316F-2R2
SC3316F-2R2
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 7A 13 MOHM SMD
ladata: SC3316F-2R2.pdf
SC3316F-681
SC3316F-681
Kuvaus: FIXED IND 680UH 420MA 2.2 OHM
ladata: SC3316F-681.pdf
SC3316F-4R7
SC3316F-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 5.6A 18 MOHM SMD
ladata: SC3316F-4R7.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna