SC3316FH-R56
BelBel
SC3316FH-R56 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3316FH-R56
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD
lomakkeissa: SC3316FH-R56.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
SC3316FH-R56: n tekniset tiedot
Osa numero SC3316FH-R56 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 560NH 11.5A 5 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 205191 pcs Tietolomake SC3316FH-R56.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.512" L x 0.394" W (13.00mm x 10.00mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3316FH
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 560nH Korkeus - Istuva (Max) 0.250" (6.35mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 560nH Unshielded Wirewound Inductor 11.5A 5 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 5 mOhm Max Nykyinen arvostelu 11.5A
Nykyinen - värikylläisyys 13A
Liittyvät tuotteet
SC3316FH-6R8
SC3316FH-6R8
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 4.5A 22 MOHM SMD
Varastossa: 191103 pcs
ladata: SC3316FH-6R8.pdf
RFQ
SC3316FH-2R2
SC3316FH-2R2
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 7.4A 11 MOHM SMD
Varastossa: 231884 pcs
ladata: SC3316FH-2R2.pdf
RFQ
SC3326F-151
SC3326F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
ladata: SC3326F-151.pdf
SC3316FH-4R7
SC3316FH-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 5.4A 18 MOHM SMD
ladata: SC3316FH-4R7.pdf
SC33262DR2G
SC33262DR2G
valmistajat: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Kuvaus: IC VOLT REGULATOR
ladata:
SC3316FH-3R3
SC3316FH-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 6.4A 14 MOHM SMD
ladata: SC3316FH-3R3.pdf
SC3316FH-R27
SC3316FH-R27
Kuvaus: FIXED IND 270NH 17.8A 2 MOHM SMD
ladata: SC3316FH-R27.pdf
SC3326F-102
SC3326F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
ladata: SC3326F-102.pdf
SC3326F-100
SC3326F-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5A 31 MOHM SMD
ladata: SC3326F-100.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
ladata: SC3326F-150.pdf
SC3326F-101
SC3326F-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 1.4A 280 MOHM
ladata: SC3326F-101.pdf
SC3316FH-2R7
SC3316FH-2R7
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 6.4A 12 MOHM SMD
ladata: SC3316FH-2R7.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna