SC3326F-331
BelBel
SC3326F-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3326F-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 700MA 880 MOHM
lomakkeissa: SC3326F-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
500 pcs
  • Viesti
SC3326F-331: n tekniset tiedot
Osa numero SC3326F-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 700MA 880 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 189686 pcs Tietolomake SC3326F-331.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3326F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.315" (8.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 700mA 880 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 880 mOhm Max Nykyinen arvostelu 700mA
Nykyinen - värikylläisyys 1.4A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC3326F-221
SC3326F-221
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 220UH 860MA 600 MOHM
Varastossa: 214941 pcs
ladata: SC3326F-221.pdf
RFQ
SC3326F-470
SC3326F-470
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 47UH 2A 150 MOHM SMD
Varastossa: 202461 pcs
ladata: SC3326F-470.pdf
RFQ
SC3326F-680
SC3326F-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
ladata: SC3326F-680.pdf
SC3326F-330
SC3326F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 2.5A 100 MOHM SMD
ladata: SC3326F-330.pdf
SC3326F-150
SC3326F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4A 47 MOHM SMD
ladata: SC3326F-150.pdf
SC3326F-681
SC3326F-681
Kuvaus: FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM
ladata: SC3326F-681.pdf
SC3326F-471
SC3326F-471
Kuvaus: FIXED IND 470UH 600MA 1.25 OHM
ladata: SC3326F-471.pdf
SC3326F-102
SC3326F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 450MA 2.7 OHM SMD
ladata: SC3326F-102.pdf
SC3326F-4R7
SC3326F-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
ladata: SC3326F-4R7.pdf
SC3326F-220
SC3326F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3A 67 MOHM SMD
ladata: SC3326F-220.pdf
SC3326F-3R3
SC3326F-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 8.3A 14 MOHM SMD
ladata: SC3326F-3R3.pdf
SC3326F-151
SC3326F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.1A 430 MOHM
ladata: SC3326F-151.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna