SC3340F-101
BelBel
SC3340F-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3340F-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM
lomakkeissa: SC3340F-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
SC3340F-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC3340F-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 1.8A 220 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 153314 pcs Tietolomake SC3340F-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3340F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.450" (11.43mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 1.8A 220 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 220 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A
Nykyinen - värikylläisyys 2.5A
Liittyvät tuotteet
SC3340F-221
SC3340F-221
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
Varastossa: 174781 pcs
ladata: SC3340F-221.pdf
RFQ
SC3340F-151
SC3340F-151
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
Varastossa: 155334 pcs
ladata: SC3340F-151.pdf
RFQ
SC3326F-6R8
SC3326F-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 6A 23 MOHM SMD
ladata: SC3326F-6R8.pdf
SC3326F-680
SC3326F-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 1.7A 200 MOHM SMD
ladata: SC3326F-680.pdf
SC33303440
SC33303440
valmistajat: Skyworks Solutions, Inc.
Kuvaus: CAP SILICON 333PF 20% SMD
ladata: SC33303440.pdf
SC3340F-1R5
SC3340F-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
ladata: SC3340F-1R5.pdf
SC3340F-150
SC3340F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
ladata: SC3340F-150.pdf
SC3326F-681
SC3326F-681
Kuvaus: FIXED IND 680UH 540MA 1.8 OHM
ladata: SC3326F-681.pdf
SC3340F-102
SC3340F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
ladata: SC3340F-102.pdf
SC3340F-100
SC3340F-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 5.4A 40 MOHM SMD
ladata: SC3340F-100.pdf
SC3340F-220
SC3340F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
ladata: SC3340F-220.pdf
SC3326F-4R7
SC3326F-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 7.2A 18 MOHM SMD
ladata: SC3326F-4R7.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna