SC3340F-2R2
BelBel
SC3340F-2R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3340F-2R2
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM
lomakkeissa: SC3340F-2R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
SC3340F-2R2: n tekniset tiedot
Osa numero SC3340F-2R2 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 11.5A 15 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 139145 pcs Tietolomake SC3340F-2R2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.530" L x 0.390" W (13.45mm x 9.90mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3340F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.450" (11.43mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 11.5A 15 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 15 mOhm Max Nykyinen arvostelu 11.5A
Nykyinen - värikylläisyys 14A
Liittyvät tuotteet
SC3340F-3R3
SC3340F-3R3
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 10.5A 12 MOHM
Varastossa: 163130 pcs
ladata: SC3340F-3R3.pdf
RFQ
SC3340F-4R7
SC3340F-4R7
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 8.5A 25 MOHM SMD
Varastossa: 152194 pcs
ladata: SC3340F-4R7.pdf
RFQ
SC3340F-1R5
SC3340F-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 13.5A 11 MOHM
ladata: SC3340F-1R5.pdf
SC3340F-470
SC3340F-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 2.8A 110 MOHM SMD
ladata: SC3340F-470.pdf
SC3340F-331
SC3340F-331
Kuvaus: FIXED IND 330UH 1A 700 MOHM SMD
ladata: SC3340F-331.pdf
SC3340F-330
SC3340F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 3.3A 80 MOHM SMD
ladata: SC3340F-330.pdf
SC3340F-150
SC3340F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 4.5A 50 MOHM SMD
ladata: SC3340F-150.pdf
SC3340F-102
SC3340F-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 580MA 2 OHM SMD
ladata: SC3340F-102.pdf
SC3340F-471
SC3340F-471
Kuvaus: FIXED IND 470UH 710MA 1.1 OHM
ladata: SC3340F-471.pdf
SC3340F-221
SC3340F-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.2A 440 MOHM
ladata: SC3340F-221.pdf
SC3340F-220
SC3340F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3.8A 66 MOHM SMD
ladata: SC3340F-220.pdf
SC3340F-151
SC3340F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.5A 340 MOHM
ladata: SC3340F-151.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna