SC3DF-120
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3DF-120
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD
lomakkeissa: SC3DF-120.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC3DF-120: n tekniset tiedot
Osa numero SC3DF-120 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 12UH 1A 350 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 322701 pcs Tietolomake SC3DF-120.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3DF
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 12µH Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 12µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 350 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 350 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1A
Nykyinen - värikylläisyys 590mA
Liittyvät tuotteet
SC3BK4F
SC3BK4F
valmistajat: Semtech
Kuvaus: BRIDGE RECT 11A 400V
Varastossa: 277 pcs
ladata: SC3BK4F.pdf
RFQ
SC3BK6
SC3BK6
valmistajat: Semtech
Kuvaus: BRIDGE RECT 13A 600V
Varastossa: 260 pcs
ladata: SC3BK6.pdf
RFQ
SC3DF-121
SC3DF-121
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 120UH 360MA 3.5 OHM
Varastossa: 332465 pcs
ladata: SC3DF-121.pdf
SC3DF-1R0
SC3DF-1R0
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 1UH 2.9A 72 MOHM SMD
Varastossa: 255220 pcs
ladata: SC3DF-1R0.pdf
SC3BK4
SC3BK4
Kuvaus: BRIDGE RECT 13A 400V
Varastossa: 330 pcs
ladata: SC3BK4.pdf
SC3DF-180
SC3DF-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 880MA 450 MOHM
ladata: SC3DF-180.pdf
SC3DF-100
SC3DF-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.1A 330 MOHM SMD
ladata: SC3DF-100.pdf
SC3DF-151
SC3DF-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 330MA 4.13 OHM
ladata: SC3DF-151.pdf
SC3DF-181
SC3DF-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 300MA 4.53 OHM
ladata: SC3DF-181.pdf
SC3DF-150
SC3DF-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 920MA 400 MOHM
ladata: SC3DF-150.pdf
SC3BK2F
SC3BK2F
Kuvaus: BRIDGE RECT 11A 200V
Varastossa: 286 pcs
ladata: SC3BK2F.pdf
SC3DF-101
SC3DF-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 400MA 2.64 OHM
ladata: SC3DF-101.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna