SC3DF-6R8
BelBel
Bel
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC3DF-6R8
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM
lomakkeissa: SC3DF-6R8.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC3DF-6R8: n tekniset tiedot
Osa numero SC3DF-6R8 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 6.8UH 1.5A 197 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 307482 pcs Tietolomake SC3DF-6R8.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.256" L x 0.173" W (6.50mm x 4.40mm)
suojaus Unshielded Sarja SC3DF
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 6.8µH Korkeus - Istuva (Max) 0.122" (3.10mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 6.8µH Unshielded Wirewound Inductor 1.5A 197 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 197 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.5A
Nykyinen - värikylläisyys 790mA
Liittyvät tuotteet
SC3DF-4R7
SC3DF-4R7
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.8A 160 MOHM
Varastossa: 311747 pcs
ladata: SC3DF-4R7.pdf
RFQ
SC3DM-101
SC3DM-101
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 100UH 800MA 650 MOHM
Varastossa: 125883 pcs
ladata: SC3DM-101.pdf
RFQ
SC3DF-820
SC3DF-820
Kuvaus: FIXED IND 82UH 430MA 2.31 OHM
ladata: SC3DF-820.pdf
SC3DM-102
SC3DM-102
Kuvaus: FIXED IND 1MH 270MA 3.4 OHM SMD
ladata: SC3DM-102.pdf
SC3DF-390
SC3DF-390
Kuvaus: FIXED IND 39UH 620MA 1.01 OHM
ladata: SC3DF-390.pdf
SC3DF-560
SC3DF-560
Kuvaus: FIXED IND 56UH 520MA 1.52 OHM
ladata: SC3DF-560.pdf
SC3DM-152
SC3DM-152
Kuvaus: FIXED IND 1.5MH 220MA 6 OHM SMD
ladata: SC3DM-152.pdf
SC3DM-151
SC3DM-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 680MA 800 MOHM
ladata: SC3DM-151.pdf
SC3DF-680
SC3DF-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 480MA 1.71 OHM
ladata: SC3DF-680.pdf
SC3DF-470
SC3DF-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 560MA 1.36 OHM
ladata: SC3DF-470.pdf
SC3DF-3R3
SC3DF-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 2A 134 MOHM SMD
ladata: SC3DF-3R3.pdf
SC3DM-221
SC3DM-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 600MA 1.1 OHM
ladata: SC3DM-221.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna