SC5022F-331
BelBel
SC5022F-331 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC5022F-331
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD
lomakkeissa: SC5022F-331.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
250 pcs
  • Viesti
SC5022F-331: n tekniset tiedot
Osa numero SC5022F-331 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 330UH 1A 560 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 129684 pcs Tietolomake SC5022F-331.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
suojaus Unshielded Sarja SC5022F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 330µH Korkeus - Istuva (Max) 0.280" (7.11mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 330µH Unshielded Wirewound Inductor 1A 560 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 560 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1A
Nykyinen - värikylläisyys 1.9A
Liittyvät tuotteet
SC5022F-2R2
SC5022F-2R2
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 9A 14 MOHM SMD
Varastossa: 157036 pcs
ladata: SC5022F-2R2.pdf
RFQ
SC5022F-471
SC5022F-471
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 470UH 800MA 850 MOHM
Varastossa: 160151 pcs
ladata: SC5022F-471.pdf
RFQ
SC5022F-151
SC5022F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 1.6A 250 MOHM
ladata: SC5022F-151.pdf
SC5022F-220
SC5022F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 3.9A 47 MOHM SMD
ladata: SC5022F-220.pdf
SC5022F-680
SC5022F-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 2.36A 130 MOHM
ladata: SC5022F-680.pdf
SC5022F-470
SC5022F-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 2.8A 86 MOHM SMD
ladata: SC5022F-470.pdf
SC5022F-330
SC5022F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 3.3A 66 MOHM SMD
ladata: SC5022F-330.pdf
SC5022F-4R7
SC5022F-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 7.1A 19 MOHM SMD
ladata: SC5022F-4R7.pdf
SC5022F-221
SC5022F-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.2A 380 MOHM
ladata: SC5022F-221.pdf
SC5022F-3R3
SC5022F-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 8A 15 MOHM SMD
ladata: SC5022F-3R3.pdf
SC5022F-5R6
SC5022F-5R6
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 6.3A 20 MOHM SMD
ladata: SC5022F-5R6.pdf
SC5022F-1R0
SC5022F-1R0
Kuvaus: FIXED IND 1UH 10.5A 9 MOHM SMD
ladata: SC5022F-1R0.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna