SC5040F-101
BelBel
SC5040F-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC5040F-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM
lomakkeissa: SC5040F-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
200 pcs
  • Viesti
SC5040F-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC5040F-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 2.8A 146 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 85588 pcs Tietolomake SC5040F-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.750" L x 0.620" W (19.04mm x 15.74mm)
suojaus Unshielded Sarja SC5040F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.450" (11.43mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 2.8A 146 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 146 mOhm Max Nykyinen arvostelu 2.8A
Nykyinen - värikylläisyys 5A
Liittyvät tuotteet
SC5040F-221
SC5040F-221
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 220UH 1.8A 310 MOHM
Varastossa: 83145 pcs
ladata: SC5040F-221.pdf
RFQ
SC5040F-331
SC5040F-331
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 330UH 1.5A 450 MOHM
Varastossa: 97779 pcs
ladata: SC5040F-331.pdf
RFQ
SC5022FH-R82
SC5022FH-R82
Kuvaus: FIXED IND 820NH 17A 2.6 MOHM SMD
ladata: SC5022FH-R82.pdf
SC5040F-220
SC5040F-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 6.5A 34.2 MOHM
ladata: SC5040F-220.pdf
SC5040F-100
SC5040F-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 9.5A 15.7 MOHM
ladata: SC5040F-100.pdf
SC5040F-150
SC5040F-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 8A 23.5 MOHM SMD
ladata: SC5040F-150.pdf
SC5040F-151
SC5040F-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 2.3A 216 MOHM
ladata: SC5040F-151.pdf
SC5040F-330
SC5040F-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 5A 51.2 MOHM SMD
ladata: SC5040F-330.pdf
SC5022FH-R47
SC5022FH-R47
Kuvaus: FIXED IND 470NH 20A 2 MOHM SMD
ladata: SC5022FH-R47.pdf
SC502S
SC502S
valmistajat: 3M
Kuvaus: CONTROLLER 5-WIRE SER RESISTIVE
ladata: SC502S.pdf
SC503J4J
SC503J4J
valmistajat: U.S. Sensor
Kuvaus: THERMISTOR NTC 50KOHM 3892K BEAD
ladata: SC503J4J.pdf
SC5022FH-6R8
SC5022FH-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 6.5A 18 MOHM SMD
ladata: SC5022FH-6R8.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna