SC511MF-100
BelBel
SC511MF-100 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC511MF-100
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM
lomakkeissa: SC511MF-100.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
SC511MF-100: n tekniset tiedot
Osa numero SC511MF-100 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 10UH 960MA 238 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 271531 pcs Tietolomake SC511MF-100.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SC511MF
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 10µH Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 10µH Shielded Inductor 960mA 238 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 238 mOhm Max Nykyinen arvostelu 960mA
Nykyinen - värikylläisyys 590mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC511MF-120
SC511MF-120
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 12UH 920MA 300 MOHM
Varastossa: 320666 pcs
ladata: SC511MF-120.pdf
RFQ
SC511663MZP40
SC511663MZP40
valmistajat: NXP Semiconductors / Freescale
Kuvaus: IC MCU 32BIT 448KB FLASH 272BGA
Varastossa: 1058 pcs
ladata:
RFQ
Kuvaus: NXP 32-BIT MCU POWER ARCH 448
Varastossa: 838 pcs
ladata:
SC511MF-220
SC511MF-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
ladata: SC511MF-220.pdf
SC50Y503W
SC50Y503W
valmistajat: Advanced Sensors / Amphenol
Kuvaus: THERMISTOR NTC 50KOHM BEAD
ladata: SC50Y503W.pdf
SC50Y104W
SC50Y104W
Kuvaus: THERM NTC 100KOHM 3699K BEAD
ladata: SC50Y104W.pdf
SC511MF-150
SC511MF-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 860MA 340 MOHM
ladata: SC511MF-150.pdf
SC50Y503V
SC50Y503V
ladata: SC50Y503V.pdf
SC511MF-180
SC511MF-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 800MA 420 MOHM
ladata: SC511MF-180.pdf
SC511MF-1R5
SC511MF-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD
ladata: SC511MF-1R5.pdf
SC511MF-270
SC511MF-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
ladata: SC511MF-270.pdf
SC50Y104V
SC50Y104V
ladata: SC50Y104V.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna