SC511MF-3R3
BelBel
SC511MF-3R3 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC511MF-3R3
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM
lomakkeissa: SC511MF-3R3.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
4000 pcs
  • Viesti
SC511MF-3R3: n tekniset tiedot
Osa numero SC511MF-3R3 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 3.3UH 1.8A 120 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 263898 pcs Tietolomake SC511MF-3R3.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.205" L x 0.205" W (5.20mm x 5.20mm)
suojaus Shielded Sarja SC511MF
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 3.3µH Korkeus - Istuva (Max) 0.051" (1.30mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 3.3µH Shielded Inductor 1.8A 120 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 120 mOhm Max Nykyinen arvostelu 1.8A
Nykyinen - värikylläisyys 1.09A
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC511MF-220
SC511MF-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 760MA 475 MOHM
Varastossa: 287234 pcs
ladata: SC511MF-220.pdf
RFQ
SC511MF-560
SC511MF-560
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 56UH 420MA 1.32 OHM
Varastossa: 307639 pcs
ladata: SC511MF-560.pdf
RFQ
SC511MF-2R2
SC511MF-2R2
Kuvaus: FIXED IND 2.2UH 2.2A 112 MOHM
ladata: SC511MF-2R2.pdf
SC511MF-5R6
SC511MF-5R6
Kuvaus: FIXED IND 5.6UH 1.25A 145 MOHM
ladata: SC511MF-5R6.pdf
SC511MF-680
SC511MF-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 370MA 1.64 OHM
ladata: SC511MF-680.pdf
SC511MF-4R7
SC511MF-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.51A 140 MOHM
ladata: SC511MF-4R7.pdf
SC511MF-330
SC511MF-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 580MA 816 MOHM
ladata: SC511MF-330.pdf
SC511MF-390
SC511MF-390
Kuvaus: FIXED IND 39UH 520MA 915 MOHM
ladata: SC511MF-390.pdf
SC511MF-270
SC511MF-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 700MA 560 MOHM
ladata: SC511MF-270.pdf
SC511MF-470
SC511MF-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 460MA 1.16 OHM
ladata: SC511MF-470.pdf
SC511MF-6R8
SC511MF-6R8
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 1.15A 175 MOHM
ladata: SC511MF-6R8.pdf
SC511MF-1R5
SC511MF-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 2.5A 70 MOHM SMD
ladata: SC511MF-1R5.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna