SC52LC-2R2
BelBel
SC52LC-2R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC52LC-2R2
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD
lomakkeissa: SC52LC-2R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC52LC-2R2: n tekniset tiedot
Osa numero SC52LC-2R2 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 3A 59 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 230976 pcs Tietolomake SC52LC-2R2.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
suojaus Shielded Sarja SC52LC
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.079" (2.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Shielded Inductor 3A 59 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 59 mOhm Max Nykyinen arvostelu 3A
Nykyinen - värikylläisyys 1.63A
Liittyvät tuotteet
SC52LC-6R8
SC52LC-6R8
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 6.8UH 1.6A 105 MOHM
Varastossa: 178641 pcs
ladata: SC52LC-6R8.pdf
RFQ
SC52LC-100
SC52LC-100
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.44A 150 MOHM
Varastossa: 198188 pcs
ladata: SC52LC-100.pdf
RFQ
SC52LC-4R7
SC52LC-4R7
Kuvaus: FIXED IND 4.7UH 1.78A 87 MOHM
ladata: SC52LC-4R7.pdf
SC52LC-101
SC52LC-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 380MA 1.65 OHM
ladata: SC52LC-101.pdf
SC52LC-470
SC52LC-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 600MA 730 MOHM
ladata: SC52LC-470.pdf
SC52LC-150
SC52LC-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.16A 230 MOHM
ladata: SC52LC-150.pdf
SC52LC-330
SC52LC-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 780MA 455 MOHM
ladata: SC52LC-330.pdf
SC52LC-680
SC52LC-680
Kuvaus: FIXED IND 68UH 480MA 1.13 OHM
ladata: SC52LC-680.pdf
SC52LC-2R5
SC52LC-2R5
Kuvaus: FIXED IND 2.5UH 2.1A 73 MOHM SMD
ladata: SC52LC-2R5.pdf
SC52-R80
SC52-R80
Kuvaus: FIXED IND 800NH 3.5A 29 MOHM SMD
ladata: SC52-R80.pdf
SC52LC-1R2
SC52LC-1R2
Kuvaus: FIXED IND 1.2UH 3.3A 44 MOHM SMD
ladata: SC52LC-1R2.pdf
SC52LC-220
SC52LC-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 980MA 320 MOHM
ladata: SC52LC-220.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna