SC53LC-151
BelBel
SC53LC-151 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC53LC-151
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM
lomakkeissa: SC53LC-151.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC53LC-151: n tekniset tiedot
Osa numero SC53LC-151 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 150UH 460MA 1.24 OHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 232541 pcs Tietolomake SC53LC-151.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.209" L x 0.209" W (5.30mm x 5.30mm)
suojaus Shielded Sarja SC53LC
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.118" (3.00mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Inductor 460mA 1.24 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.24 Ohm Max Nykyinen arvostelu 460mA
Nykyinen - värikylläisyys 210mA
Liittyvät tuotteet
SC53LC-220
SC53LC-220
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.28A 190 MOHM
Varastossa: 193121 pcs
ladata: SC53LC-220.pdf
RFQ
SC53FU-8R2
SC53FU-8R2
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 8.2UH 1.5A 117 MOHM
Varastossa: 230296 pcs
ladata: SC53FU-8R2.pdf
RFQ
SC53LC-3R3
SC53LC-3R3
Kuvaus: FIXED IND 3.3UH 3.42A 51 MOHM
ladata: SC53LC-3R3.pdf
SC53LC-100
SC53LC-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2A 105 MOHM SMD
ladata: SC53LC-100.pdf
SC53LC-2R0
SC53LC-2R0
Kuvaus: FIXED IND 2UH 3.6A 38 MOHM SMD
ladata: SC53LC-2R0.pdf
SC53LC-470
SC53LC-470
Kuvaus: FIXED IND 47UH 870MA 415 MOHM
ladata: SC53LC-470.pdf
SC53LC-221
SC53LC-221
Kuvaus: FIXED IND 220UH 390MA 2.04 OHM
ladata: SC53LC-221.pdf
SC53LC-101
SC53LC-101
Kuvaus: FIXED IND 100UH 580MA 860 MOHM
ladata: SC53LC-101.pdf
SC53LC-150
SC53LC-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.6A 126 MOHM SMD
ladata: SC53LC-150.pdf
SC53FU-821
SC53FU-821
Kuvaus: FIXED IND 820UH 150MA 10.4 OHM
ladata: SC53FU-821.pdf
SC53FU-820
SC53FU-820
Kuvaus: FIXED IND 82UH 500MA 1 OHM SMD
ladata: SC53FU-820.pdf
SC53LC-330
SC53LC-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 1.09A 288 MOHM
ladata: SC53LC-330.pdf
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna