SC62CB-101
BelBel
SC62CB-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC62CB-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 580MA 813 MOHM
lomakkeissa: SC62CB-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
2000 pcs
  • Viesti
SC62CB-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC62CB-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 580MA 813 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 253933 pcs Tietolomake SC62CB-101.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
suojaus Shielded Sarja SC62CB
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.098" (2.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Shielded Inductor 580mA 813 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 813 mOhm Max Nykyinen arvostelu 580mA
Nykyinen - värikylläisyys 330mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC62CB-1R0
SC62CB-1R0
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 1UH 5A 16 MOHM SMD
Varastossa: 245742 pcs
ladata: SC62CB-1R0.pdf
RFQ
SC628P-BTR
SC628P-BTR
valmistajat: Mallory Sonalert Products
Kuvaus: AUDIO PIEZO IND 6-28V PNL MNT
Varastossa: 3061 pcs
ladata: SC628P-BTR.pdf
RFQ
SC628WR
SC628WR
ladata: SC628WR.pdf
SC62CB-120
SC62CB-120
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 12UH 1.63A 94 MOHM SMD
ladata: SC62CB-120.pdf
SC628W
SC628W
Kuvaus: AUDIO PIEZO IND 6-28V PNL MT
ladata: SC628W.pdf
SC628PR
SC628PR
ladata: SC628PR.pdf
SC62CB-1R5
SC62CB-1R5
Kuvaus: FIXED IND 1.5UH 4A 18 MOHM SMD
ladata: SC62CB-1R5.pdf
SC628R
SC628R
ladata: SC628R.pdf
SC62CB-100
SC62CB-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 1.82A 80 MOHM SMD
ladata: SC62CB-100.pdf
SC62CB-180
SC62CB-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 1.31A 140 MOHM
ladata: SC62CB-180.pdf
SC62CB-220
SC62CB-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.17A 188 MOHM
ladata: SC62CB-220.pdf
SC62CB-150
SC62CB-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 1.46A 120 MOHM
ladata: SC62CB-150.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna