SC63CB-151
BelBel
SC63CB-151 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC63CB-151
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM
lomakkeissa: SC63CB-151.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1500 pcs
  • Viesti
SC63CB-151: n tekniset tiedot
Osa numero SC63CB-151 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 150UH 770MA 691 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 193985 pcs Tietolomake SC63CB-151.pdf
Tyyppi - Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.248" L x 0.244" W (6.30mm x 6.20mm)
suojaus Shielded Sarja SC63CB
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 100kHz
induktanssi 150µH Korkeus - Istuva (Max) 0.138" (3.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 150µH Shielded Inductor 770mA 691 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 691 mOhm Max Nykyinen arvostelu 770mA
Nykyinen - värikylläisyys 370mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC63CB-150
SC63CB-150
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.18A 80 MOHM SMD
Varastossa: 210149 pcs
ladata: SC63CB-150.pdf
RFQ
SC63CB-101
SC63CB-101
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 100UH 860MA 496 MOHM
Varastossa: 198586 pcs
ladata: SC63CB-101.pdf
RFQ
SC633ULTRT
SC633ULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG SWITCHD CAP 5.3V 8MLPD
ladata: SC633ULTRT.pdf
SC632ULTRT
SC632ULTRT
valmistajat: Semtech
Kuvaus: IC REG SWTCHD CAP 5V 275MA 8MLPD
ladata: SC632ULTRT.pdf
SC63CB-120
SC63CB-120
Kuvaus: FIXED IND 12UH 2.43A 65 MOHM SMD
ladata: SC63CB-120.pdf
SC63CB-2R7
SC63CB-2R7
Kuvaus: FIXED IND 2.7UH 3.6A 23 MOHM SMD
ladata: SC63CB-2R7.pdf
SC63CB-180
SC63CB-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2.07A 85 MOHM SMD
ladata: SC63CB-180.pdf
SC63CB-2R0
SC63CB-2R0
Kuvaus: FIXED IND 2UH 4A 20 MOHM SMD
ladata: SC63CB-2R0.pdf
SC63CB-100
SC63CB-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 2.56A 50 MOHM SMD
ladata: SC63CB-100.pdf
SC63CB-270
SC63CB-270
Kuvaus: FIXED IND 27UH 1.67A 146 MOHM
ladata: SC63CB-270.pdf
SC63CB-220
SC63CB-220
Kuvaus: FIXED IND 22UH 1.75A 110 MOHM
ladata: SC63CB-220.pdf
SC63CB-330
SC63CB-330
Kuvaus: FIXED IND 33UH 1.5A 169 MOHM SMD
ladata: SC63CB-330.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna