SC75B-101
BelBel
SC75B-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SC75B-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM
lomakkeissa: SC75B-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SC75B-101: n tekniset tiedot
Osa numero SC75B-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 900MA 430 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 155911 pcs Tietolomake SC75B-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.319" L x 0.287" W (8.10mm x 7.30mm)
suojaus Unshielded Sarja SC75B
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 900mA 430 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 430 mOhm Max Nykyinen arvostelu 900mA
Nykyinen - värikylläisyys 720mA
lähetys
FEDEX www.FedEx.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
DHL www.DHL.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
UPS www.UPS.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
TNT www.TNT.com Alkaen 35,00 dollaria peruskuljetusmaksu riippuu alueesta ja maasta.
★ DHL / UPS / FEDEX / TNT tarvitsee toimitusaik-4 päivää useimpiin maihin ympäri maailmaa.
FedexDHLUPSTNT
MYYNNIN TAKUUN JÄLKEEN
Liittyvät tunnisteet
Liittyvät tuotteet
SC75-471
SC75-471
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 470UH 460MA 1.96 OHM
Varastossa: 469949 pcs
ladata: SC75-471.pdf
RFQ
valmistajat: Bel
Kuvaus: FIXED IND 68UH 1.12A 280 MOHM
Varastossa: 474398 pcs
ladata: SC75-680.pdf
RFQ
SC75B-121
SC75B-121
Kuvaus: FIXED IND 120UH 860MA 470 MOHM
ladata: SC75B-121.pdf
SC75B-181
SC75B-181
Kuvaus: FIXED IND 180UH 760MA 710 MOHM
ladata: SC75B-181.pdf
Kuvaus: FIXED IND 47UH 1.47A 180 MOHM
SC75B-100
SC75B-100
Kuvaus: FIXED IND 10UH 3.2A 70 MOHM SMD
ladata: SC75B-100.pdf
SC75B-151
SC75B-151
Kuvaus: FIXED IND 150UH 800MA 640 MOHM
ladata: SC75B-151.pdf
SC75B-120
SC75B-120
Kuvaus: FIXED IND 12UH 3A 80 MOHM SMD
ladata: SC75B-120.pdf
SC75B-150
SC75B-150
Kuvaus: FIXED IND 15UH 2.75A 90 MOHM SMD
ladata: SC75B-150.pdf
Kuvaus: FIXED IND 82UH 1.03A 370 MOHM
Kuvaus: FIXED IND 56UH 1.3A 240 MOHM SMD
SC75B-180
SC75B-180
Kuvaus: FIXED IND 18UH 2.4A 100 MOHM SMD
ladata: SC75B-180.pdf
Teollisuuden uutiset
Rohm lisää 10 autoteollisuuden piikarbidimallia
”SCT3xxxxxHR-sarjan käyttöönotto antaa Rohmille mahdollisuuden tarjota alan suurin AEC-Q101: n p...
ON lisää SiC MOSFETit
ON Semiconductor on ottanut käyttöön kaksi SiC MOSFET -ohjelmaa, jotka on tarkoitettu EVS-, aurin...
APEC: TI ajattelee sivusuunnassa, että AC-dc-siru on 15 mW valmiustilassa
”Laite saavuttaa parhaan tasapainon korkean hyötysuhteen ja erittäin alhaisen melun välillä sam...
Sponsoroitu sisältö: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
Puolivalmistuslaitteiden kulutuksen odotetaan laskevan tänä vuonna 14% ja kasvavan 27% ensi vuonna