SCB75F-101
BelBel
SCB75F-101 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCB75F-101
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 100UH 850MA 550 MOHM
lomakkeissa: SCB75F-101.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCB75F-101: n tekniset tiedot
Osa numero SCB75F-101 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 100UH 850MA 550 MOHM Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 306797 pcs Tietolomake SCB75F-101.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±20%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
suojaus Unshielded Sarja SCB75F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 100µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 100µH Unshielded Wirewound Inductor 850mA 550 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 550 mOhm Max Nykyinen arvostelu 850mA
Nykyinen - värikylläisyys 510mA