SCB75F-2R2
BelBel
SCB75F-2R2 Image
Kuva voi olla edustus. Katso tuotetiedot.
Tuote-esittely
Osa numero: SCB75F-2R2
Valmistaja / merkki: Bel
Tuotteen Kuvaus FIXED IND 2.2UH 4.2A 32 MOHM SMD
lomakkeissa: SCB75F-2R2.pdf
Viitehinta (Yhdysvaltain dollareina)
1000 pcs
  • Viesti
SCB75F-2R2: n tekniset tiedot
Osa numero SCB75F-2R2 Valmistaja Bel
Kuvaus FIXED IND 2.2UH 4.2A 32 MOHM SMD Lyijytön tila / RoHS-tila Lyijytön / RoHS-yhteensopiva
Saatavana oleva määrä 250171 pcs Tietolomake SCB75F-2R2.pdf
Tyyppi Wirewound Toleranssi ±30%
Toimittaja Device Package - Koko / Dimension 0.291" L x 0.291" W (7.40mm x 7.40mm)
suojaus Unshielded Sarja SCB75F
Arvioinnit - Q @ Freq -
Pakkaus Tape & Reel (TR) Pakkaus / Case Nonstandard
Käyttölämpötila -40°C ~ 125°C Asennustyyppi Surface Mount
Kosteuden herkkyys (MSL) 1 (Unlimited) Materiaali - Core -
Lyijytön tila / RoHS-tila Lead free / RoHS Compliant Induktanssiaste - Testi 1kHz
induktanssi 2.2µH Korkeus - Istuva (Max) 0.217" (5.50mm)
Taajuus - Self Resonant - Yksityiskohtainen kuvaus 2.2µH Unshielded Wirewound Inductor 4.2A 32 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 32 mOhm Max Nykyinen arvostelu 4.2A
Nykyinen - värikylläisyys 2.36A